SEO ehk kui Sa pole leitav, pole Sind olemas

Blogi

Kommenteeri
Inimesed otsivad veebist kvaliteetset sisu, mis lahendaks nende probleemid. Kvaliteetne sisu on see, mis toob Sulle kliendi ja kasvatab äri. Nüüd tuleb see sisu ka inimesteni viia.
Kodulehe optimeerimine on esimesi asju kodulehe esile tõstmiseks ja otsingumootoritele usaldusväärseks tegemisel. 

Peamine otsingumootor Eestis on Google, mida kasutab pea 95% inimestest ning 90% inimestest ei liigu otsingutulemuste esilehelt edasi, ehk kui sa pole orgaaniliselt leitav, pole sind olemas. Loogiline ta on, et inimene saab teha päringuid ja uurida toote kohta, mille lehele ta satub. Üldjuhul ei satuta aga niisama ja on konkreetne huvi selle kategooria toote vastu. Nüüd on Sul võimalik oma toode müüa inimesele, kes oli juba tulles valmis sellelaadset toodet ostma. Et ta sealt minema ei läheks on Sul vaja teda hoida hea sisuga lehel ja veenda, et just Sinu toode on see, mida ta otsib. 

Oluline on silmas pidada, et inimesed viitsi pikki tekste lugeda ja juba rohkem, kui 2-3minutit kuiva sisu võib ta minema peletada. Infograafikud ja visuaalselt läbi näidatud asjad toimivad hästi, kuid näeme et liikuvale pildile on nooremas sihtrühmas pea võimatu vastu saada. Video content on paari järgmise aasta teema, kus peame hakkama oma sisu ümber jutustama just selles vormis.

Pikemalt saame sellest rääkida, kui helistad või kirjutad meile :)

Lisa kommentaar

Email again: