Infoühiskonnas, kus tarbitakse meeletus koguses erinevat sisu, on oluline leida enda sihtrühma kõnatav formaat, koht ja aeg.

Tarbijad teevad üha rohkem kodutööd, enne kui pöörduvad Sinu juurde konkreetse päringuga. Uuringute järgi lausa 70% inimestest kulutab väga palju aega onlines, et võrrelda konkureerivaid tooteid. Meie ülesanne on tuua Sinu toode konkurentide seast välja. Loome sisumaterjale ja viime need teie tulevaste klientideni. Loodavat sisu kasutame ära 100% ning leiame sihtrühmale kõige mõjusamad väljundid. Olgu selleks kliendi koduleht,  sotsiaalmeedia või massimeedia kanalid, läbi mille suurendame veelgi saadavat tähelepanu toodetele ja teenusetele. Lisaks on loodav ja relevantne sisu kapital, mida on võimalik kasutada ajas korduvalt.
Tegevused, mida pakume oma klientidele :

  • Sisuloome (tekst, pilt, video). Alates 19 eurot-  firma logoga pildi kujundus
  • SEO (otsingumootoritele sisu leitavaks tegemine)
  • AdWords (search, display, remarketing..). Alates 85 eurot kuu
  • Display reklaam (digikampaaniad). Haldustasu alates 5% kampaania maksumusest
  • Sotsialmeedia haldus ja kampaaniad (Facebook, Instagram..) Alates 100 eurot kuu
  • Influencers (Tuntud inimesed Sinu tootega). 
Analüüsime ja optimeerime tulemusi pidevalt, et iga sent oleks investeering. 

Turunduskogemusi üle tosina aasta
Omame kogemusi nii lokaalsete, kui ka rahvusvaheliste klientide turundamisel eestis ja baltikumis. Erinevaid kogemusi suuremate, kui väikesema eelarveliste kampaaniate läbiviimisel kõikvõimalikes ja võimatutes kanalites. Alati oleme leidnud optimaalseima ja efektiivseima tee sõnumi levitamiseks.   

Täname oma tänaseid kliente meeldiva ja sisuka koostöö eest!
Google Partner